?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
XC «Кодаки.весна.2014» by VinTEAM
velosvarus
XC «Кодаки.весна.2014»

Ні для кого не секрет, що у Дніпропетровську - серце, мозок і м'язи кантрійної України для любителів. Тому пропускати відкриття сезону в такому місці не можна. Бажання відвідати Кручі або Кодаки проростало кілька років і нарешті проклюнулось невеличким але стійким паростком, хоча і не без ексцесів.

Спочатку мене не хотіли запускати з велосипедом у маршрутку, але +5грн. і білет в обхід каси роблять дива, така у нас Європа. Натомість я отримав багато часу до збору на залізничному вокзалі та свіжі ноги. Пообідавши та закупивши провіант в дорогу, вирушили компанією на вокзал. Один з велосипедів довелось в екстренному порядку одягати зовсім не за погодою

Єврочохол:


Провідник не мав жодних заперечень і ми комфортно розмістились в одному купе, кілька разів перекусили/поїли (я вже мабуть восьмий, якщо не дев'ятий раз за день) та прийнялись за сон.

У поїзді:
Як згодом виявилось, з нами в іншому вагоні також їхали львів'яни. Так як прибуття було ще до світанку, скоротили час за вокзальними теревенями, аби не мерзнути по дорозі на стартову поляну. Частина західних велопобратимів раніше виїхала у своїх справах, решта ж дочекались відносного потепління та вирушили разом з нами на Кодаки.

Проба групового фото:


Як це часто буває, приїхали ми на старт своїм ходом в числі перших, якщо не першими (після організаторів, звісно)

Зайняли місця у підніжжя одного з численних пагорбів:


Цього разу перевагу отримала гречка, жодних макарон/пасти. Взагалі слід зазначити що особисто я з'їдав собі вуглеводів протягом 40 годин до старту як перед супервиснажливим марафоном. За що потім дещо поплатився частими візитами до навколишніх територій

Саня за сніданком:


Місце для релаксації перед стартом:


Тим часом дооблаштовується стартове містечко, учасниками до ладу приводиться бойова техніка
Так як народ не надто охоче підходив на реєстрацію, організатори вирішили використати "замануху" під кодовою назвою Bikeportal passion і велосипедисти відразу підтягнулись. Ще б пак, хто не в курсі - судіть самі http://bikeportal.org.ua/bps2014/ І все це на голому ентузіазмі =) Радий, що в Україні є такі прості та ентузіастичні(?) любителі та любительниці спорту й крос-кантрі.Ярослав і Олександр на реєстрації:
Цього разу з загалом 192ох учасників у змаганнях приймали участь 5ро бійців VinTEAM: Тодорчак, Щербина, Кириленко, Гончар, Медведєв. Мені випала чудова нагода поспілкуватись зі спортсменами-любителями про їх враження. Далі йде пряма мова.

Медведєв Іван (8е місце у категорії Любителі):
- Як тобі дався перший старт сезону? Які цілі перед собою ставив і чого вдалось досягнути на змаганнях?
- Гарно дався, дуже радий! Ідеальні умови та траса для 1-го старту. Приємна динамічна траса без ахтунгів і торчків.
Ставив цілі заїхати в 5 по орто, вдалося заїхати 8-м по орто.
Всім дуже задоволен, погода, траса, місцевість. Організація на найвищому рівні, часто з*являлись думки що це вже ЛКУ

- Відчував "голодуху" або позови до судом, чи навпаки після змагань було відчуття невкатаності?
- Ніяких голодух і позовів, навіть трохе відчуття невкатанності, хоча на останніх 2-х колах відчував загальну втому, і вже не так добре тримав кермо, що давало про себе знати у вертольотах
- Яким планується слідуючий старт і чи проїхав би Кодаки ще раз?

- Наступний - ДС (Дідькові Стежки, прим.), т.я. Дубки нажаль далеко((
Так, кодаки залюбки б проїхав, десь під кінець сезону, як закаточна гоночка, щоб щось фанове додумати.
...може СХ провести на цій трасі

Тодорчак Олександр (6е місце у категорії Експерти):
- Це був твій перший старт сезону. Як ти можеш його порівняти з першим стартом минулого сезону?
- Перший старт сезону це завжди невідомість для мене)Підготуватись до першого старту  вдалось значно краще порівняно з минулим сезон.Загалом досить вдала гонка вийшла.
- Який момент у гонці або яке коло запам'яталось найяскравіше?
- Не було таких моментів/кіл,згадати можна хіба що спадання ланцюга на 6му колі))
- Заїзди в категорії Експерти - це завжди більше 1 год. часу. Яким цього разу був водний і харчовий режим?

- 1 фляга води 0,7 і 1 гематогенка поділена на 2 частини, всього вистачило, хоча води я зазвичай п"ю багато. У флягу виляв 1 флакон магнеслайфа засахарілого) (коли в MagnesLife закінчується термін зберігання, глюкоза випадає в осад на дно флакона, прим.)
- На твою думку траса повністю самодостатня чи хотілось би чогось додати/змінити в перспективі? Чи рівномірно розподілена складність між версіями для Експертів та Любителів?
- Я ж не організатор =) Для весни і 1-го старту траса ОК.
ПС: додавби кам"яну секцію з булижників (трольфейс)Щербина Віктор (22е місце у категорії Експерти):
-  Як тобі дався цей старт? Які цілі перед собою ставив і чого вдалось досягнути на змаганнях??
- Старт видався напрочуд легким. Основні цілі на змагання були витримати стабільний темп, якісно проїхати, зрозуміти чи організм готовий до подальшого збільшення навантажень. Старт видався не позиційним і прийшлось стартувати майже з останьої позиції. Вже після середини заїзду склалося враження що можна добавити в швидкості і наздогнати напарника по команді, але підвів досвід, від квапливих тех елементів постраждала якість і як наслідок 2 "фейли" на трасі.!
- На скільки мені відомо, це був твій перший старт в категорії Експерти. Що стало причиною вибору даної категорії?
- Морально і фізично я готовив себе ще в зимку що потрібно працювати на 1 год 30хв. Проаналізувавши категорію Початківців, було зрозуміло що буде багато завалів і гонка вийде не продуктивною, судячи з кількості зареєстрованих. Тому вибір був в Єксперти.

- Так як старт видався легким, чи не використовувались якісь нові підходи міжсезонної підготовки у цьому році (окрім моральної підготовки на 1:30) Чи з чим може бути пов'язана така легкість - можливо збалансована для відкриття сезону траса?
- Траса дійсно збалансована, але зимові кроси та весняні 2х годинні заїзди теж дають деяку впевненість і фізичну готовність організму, так званна "Розкатка".
Кириленко Сергій (18е місце у категорії Експерти, бесіду вів Медведєв Іван):
-  Як тобі гонко (атмосфера, траса, якість організації, місто)?
- Давно мав бажання побувати у Дніпропетровську. Мені розповідали що місто дуже зелене. Нажаль я не зміг цього оцінити в цю пору року. Але атмосфера на змаганнях очікувано домашня та невимушена. Жодного мандражу чи незручностей, перебуваєш як у себе вдома. За трасу повторюсь: легко запам'ятовується, чудово їдеться. Як для початку сезону - те що треба, на неї хочеться повертатись в майбутньому!
- Як самопочуття після гонки? І задоволен/не задоволен 1-м стартом?
- Насправді це мій другий старт сезону після "Лиски" в Києві. Там я відверто "злив" змагання і вмудрився при цьому не вкататись. Але то інша історія. На Кодаках я отримав масу задоволення і масу спортивної втоми - саме те, що мені дуже подобається у змаганнях. Завдячую у цьому "меценатському" велосипеду Cube Reaction GTC Pro 29 2013, ласкаво наданому на час змагань Віктором Щербиною. Без нього все було би інакше.
- Як тобо Маріна Бурчак? Не жалкуєш що були відсутні інших 5 участниць вело-календаря?

- (сміється) Чесно кажучи, було не до дівчат. Цього разу вдалось максимально зконцентруватись на результат, і я цим задоволений. Що до інших потенційних учасниць: чекаємо усіх представниць прекрасної статі на "Дідькових Стежках" 10 травня. Для всіх вас участь буде безкоштовною, ласкаво просимо!


Гончар Ярослав (3е місце у категорії Любителі):
(інтерв'ю в процесі)Переможцями у своїх категоріях стали Пустовіт Антон, Конвісарова Крістіна, Тимцо Юрій, Матвієнко Денис та Міщенко Крістіна. Повні результати змагань: http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=94&raceid=458


Слідкуйте за оновленнями і до нових зустрічей з командою VinTEAM!


Більше моїх фото у фотоальбомі: http://svarus.io.ua/album668440


  • 1
Пана Ярослава для нтерв'ю тра кошерним Бердичевським виманювати)))
Файний звіт (і фото) Дякую
ЗІ Ти що коня змінив?

Він же написав, що вел Щербини. :)

Отличный отчет!

Класний звіт. Доповнюй і викладай повну версію.

Дякую. Попередня стилістика моїх звітів перестала мене влаштовувати а нової ще не напрацював..Буду пробувати. В повітрі ще висять Лиска, Пробатлон, Проба. Можливо ще щось.

- Як тобо Маріна Бурчак? Не жалкуєш що були відсутні інших 5 участниць вело-календаря?

якого!
на гонцi були присутнi 6 iз 7 моделей календаря!!!
1 Марина Бурчак
2 Христина
3 Оксана Зубко
4 Лисиця
5 Пенка Олена
6 Кухар Валентина

уважнiше треба бути... ;)

РОФЛ, по ходу Іван таки запав на Марину =)

  • 1