?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Стежками Опришків. Вступ: Яремче і заселення.
velosvarus
25 серпня 2013р. в районі м. Рахів було успішно проведено МТВ марафон "Стежками Опришків". Участь у змаганнях взяло понад 150 осіб різного віку, статі та національності. Серед інших на даному спортивному святі безпосередню участь брали гості з Вінниці: учасники команди VinTEAM у складі Тодорчака Олександра та Кириленко Сергія. А також підтримка в особах Губи Леоніда(всі технічні питання) та Олійника Олександра(фото кореспондент).

Так як до Рахова з Вінниці велосипедистам досить складно дістатись з комфортом у прийнятний термін, нам повезло бути доставленими автомобілем. По дорозі на годинку заскочили у Яремче. Відвідали місцевий сувенірний ринок, гуцульський лаз і річку. Приймаючи водні ванни я вмудрився загубити шльопанець. Дівчата з іншого берега врятували його, але так як завтра змагання то мені до дівчат ходити не можна =) Ситуацію врятував наш юний супутник-велосипедист Ярослав

Поки вирішувалось "шльопачне питання", Саня дозрів на відвідування гуцульського лазу. 50грн і вперед)Рахів зустрів нас рекламою марафону. Це вражало і натякало на непоганий розмах організаторів.Організатори змагань потурбувались про заселення. Окрім цивільних варіантів було запропоновано також місце під наметове містечко в районі футбольного стадіону. Чесно кажучи, я очікував на більшу кількість людей які скористаються плацдармом наметового містечка.Але це також було і плюсом: жодного шуму і багато вільного місця для всього що нам потрібно: просторого намету та польової кухні. Також буквально за 50 метрів в'ється річка Тиса, надаючи чудову можливість освіжитись як до,так і після змагань

За рахунок стартового внеску першим стосорока зареєстрованим учасникам марафону безкоштовно надають футболку, стилізовану під змагання. То ж першою справою після облаштування табору було не приготування їжі а реєстрація. Інформація про місце реєстрації була не однозначною, але на місці старту нас зорієнтувала добра дівчина, за що їй і вдячні. Отримавши стартовий пакет який в собі містив номерок учасника, сувенір з магнітиком та футболку, заскочили в місцевий супер-маркет Ду-Мен. Вибір товарів досить пристойний. Вперше в поїздці на захід України я побачив у магазині майже все що мені звичне і потрібне.

Так як на наступний день заплановано участь у марафоні, то потрібно бути готовим перш за все до попередження судом та енергетичного виснаження. Для цього потрібно смачно, багато і правильно поїсти: вермішель, куряче м'ясо і салат з овочів, приправлений додатковими амінокислотами та мінералами - саме те що треба!У звіті використано фоторафії авторства Олександра.

Про власне самі змагання тут: http://velosvarus.livejournal.com/20742.html

P.S. Після змагань в очікуванні нагородження, поїли у наметовому містечку і подивились кілька матчів місцевих футболістів. На фоні гори, ніби фотошпалери, і футбол. А ми сидимо на стільцях і созєрцаєм, лєпота!

  • 1
я все-таки сподіваюся, що в нутрендівських колбочках - олія)

ну не зовсім так як написав)

легальний допінг наше фсьо. До речі в плані інфраструкткри в Рахові теж сподобалось.
ЗІ Файний початок звіту :)

дякую, цікавий початок. скоріше би продовження.
наші хлопці приїхали з цієї гонки якісь дуже переповнені емоціями :)

А в чому фішка прийому ВСАА за день до гонки? Їх же ніби перед самим навантаженням приймають і безпосередньо після...

Посуд мити - це хіба не навантаження? Попробував би відмити в польових умовах пригорілу кастрюлю. Там вже і зубна паста йшла в хід ;)


ееееммм, ну я кагбе навіть в зимових польових умовах пробував :)

А там не можна було розводити багаття :Р

ти тему не міняй, ти про амінки розказуй :-D

Просто є амінокислоти різної густини/в'язкості.. Глянь на фото. Це приклад жирних амінокислот

ясно, видко то олія і оцет... ну ладно, поговоримо в скайпі тоді про вживання "вєщєств" ;) це ж цікаво

На марафон пішло:
1 магнеслайф за день до змагання і 2 таблетки аспаркама за два дні до старту
1 ендуроснек
3 карбоснека
1 фляга розбавленого ISODrinx
1 фляга води

можеш детально розповісти, що воно дає? якщо не важко, звісно.

http://www.mtb.in.ua/c1/ - сайт продажу конкретно цієї продукції (там можна почитати більш детально склад і тд.)

Magneslife: для попередження виникнення судом. Також його п'ють коли вже зловили судоми але треба їхати далі.
Антикрамп (Potassium and magnesium aspartate) - аптечні таблетки які містять магній і калій. Використовуються аналогічно для поповнення запасів даних мінералів в організмі атлета для попередження виникнення судом. Більш дешевий аналог нутрендівського препарату Anticramp.

Endurosnack - відносно швидка енергія і легкозасвоювана енергія у вигляді вуглеводів. У формі геля. Спортивний і, відповідно, більш ефективний замінник бананів, печива і інших продуктів харчування. Вживається на марафонах.
Carbosnack - те ж що і попереднє але трошки швидше засвоюється і розраховане на навантаження коротші по часу (1-1,5 год)
ISODrinx - розчинний порошок з мінералами, вітамінами, вуглеводами і тд. Для пиття під час інтенсивних фізчиних навантажень. Поновлює солі, дає трішки енергії і трішки попереджає виникнення судом.

дякую за вичерпну відповідь, просвітив))

Адiдас i трава — чьоткiй рєзкiй пасанчєг дєрссскiй.
http://m.io.ua/img_aa/medium/2601/03/26010354.jpg

  • 1